top of page

Zdjęcia od Aparatki

Fotobudka Aparatka jak wiecie ma swój styl oraz dopracowaną jakość! 

Nie inaczej jest w przypadku wykonywanych zdjęć. Świadomie i celowo wpływamy na ich wartość, by tworzyły naszą żywą wizytówkę! :)

 

Często pytacie jakie czynniki powodują, że zdjęcia od Aparatki zdecydowanie różnią się od innych fotobudek?
1. Indywidualnie budowana marka APARATKI w oparciu o topowy sprzęt

Po pierwsze, zarówno marka APARATKA jak i wszystkie podzespoły, powstały poprzez indywidualne ich dopasowanie, by móc gwarantować top level! Wykorzystaliśmy naszą wiedzę i pasję fotograficzną, graficzną oraz techniczną, przez co realnie osiągnęliśmy swój jakościowy cel!

2. Jakość aparatu lustrzanego

Aparat, który wykorzystujemy do zabawnych sesji z fotobudką Aparatką, to fotoreporterska lustrzanka. Ten model Canona, możemy użyć z powodzeniem jako body do pracy reporterskiej czy filmowej! Standardowe fotobudki korzystają z podstawowego aparatu Canona 1200D czy 1300D. Nasz model jest dwucyfrowy, więc jego klasa jest daleko poza konkurencją. Najzwyczajniej mówiąc, ten aparat sporo kosztuje i przez to nie jest stosowany w masowo produkowanych urządzeniach.

3. Szeroko rozumiane ustawienia aparatu z obiektywem i doświetlenie

Jako pasjonaci fotografii, wszelkie ustawienia aparatu i obiektywu mamy precyzyjnie dopasowane, by zdjęcia wychodziły za każdym razem ostre oraz odpowiednio nasycone. Głębia czerni oraz nasycenie kolorów sprawia, że gdy tylko oglądacie nasze zdjęcia, od razu wiecie że są od Aparatki! Każda sala czy miejsce zleceń, cechuje się innymi warunkami oświetleniowymi. Dodatkowo, te warunki podczas zabawy lubią się zmieniać poprzez, zmianę natężenia oświetlenia sali czy kolorów, boczne światło słoneczne wpadające wprost na tło fotograficzne przez okna czy przeszklenia. Aby każde zdjęcie mimo to było na takim samym poziomie, stosujemy kilka inteligentnych i niestandardowych ustawień. Nie ma szans, by osoby się fotografujące były rozmazane, czy niedoświetlone lub przepalone. Tylko takie świadome działania, mogą zagwarantować pożądany efekt, niezależnie od warunków zabawy :)

4. Jakość sprzętu drukującego oraz wydruków

Mając tak dopracowaną jakość materiału fotograficznego, bardzo ważnym zadaniem jest przekazanie zdjęć w nieskazitelnej papierowej jakości. Aby tak mogło być zawsze, zastosowaliśmy wysokiej klasy urządzenie termosublimacyjne, spotykane w zakładach fotograficznych! Zdjęcia które wywołujemy, są ostre i tak jak zdjęcia, idealnie dopasowane kolorystycznie. Wydruki są jasne, a kolory naturalne. Rozdzielczość urządzenia odpowiada 600 dpi, co sprawia, że wszelkie szczegóły na wydrukach są ostre i wyraźne. Nie ma szans by coś było rozmazane czy nieudane! Szerokim tematem są także ustawienia urządzenia, które oprócz niezawodności doskonale współpracuje z systemem czy oprogramowaniem. Dla waszego komfortu, zdjęcia które otrzymujecie od nas, są wodoodporne i gwarantują niezmienną jakość minimum 25 lat! Czegoż chcieć więcej... ;)

5. Pozostałe ustawienia systemowe oraz oprogramowania

Aby wyczuć styl APARATKI, wystarczy spojrzeć na same zdjęcia. Mowa teraz o barwie zdjęć czy nasyceniu. Nie tylko widzimy, że zdjęcia są dopracowane niczym w laboratorium. Ich finalny efekt , to również zasługa opracowaniu indywidualnych presetów kolorystycznych. Do pełnego efektu, wykorzystaliśmy nasze doświadczenie graficzne oraz znajomość środowiska pracy urządzeń w Aparatce. Wszelkie ustawienia kolorystyczne, są oparte na tej samej palecie barw: grafika na pasku wychodząca z profesjonalnego programu graficznego, ustawienia kolorystyczne w aparacie oraz ustawienia kolorów drukarki. To wszystko poprzez spójne dopasowane, daje 100% kontroli finalnego nieprzypadkowego efektu! Podobnych ustawień innych czynników wpływających na fotografię jest jeszcze sporo, więc tylko naświetlamy kierunek naszych starań.

6. Kreatywne i wyjątkowe rekwizyt do fotobudki 

Skoro technicznie opracowaliśmy skuteczną ścieżkę najwyższej jakości, zadbaliśmy również o to, by każde zdjęcie było... ciekawe i wesołe! Za to odpowiadają nasze wyjątkowe rekwizyty do fotobudki. Aparatka zawsze dba o ich jakość, poprzez dokładną selekcję i rutynową higienę. Do waszych usług oddajemy sporą część rekwizytów naszej produkcji, lub w oparciu o nasz autorski projekt. Stawiamy na oryginalność, przez co sporo własnego budżetu inwestujemy w nieustanne poszerzanie kolekcji, która za każdym razem zaskakuje naszych stałych bywalców :)

Więcej o gadżetach fotobudkowych przeczytasz TUTAJ
 

 

Jak sami widzicie, odpowiadając na pytanie dlaczego nasze zdjęcia są tak dobre, stoi za tym szereg świadomej pracy oraz ulepszeń. Zdajemy sobie sprawę, że może nie do końca jesteście w stanie zrozumieć co tak naprawdę robimy, by osiągnąć taki efekt, ale cieszymy się, że doceniacie zdjęcia od APARATKI oraz nasz całokształt. Dbamy o jakość specjalnie dla Was, więc wszystko co najlepsze i APARATKOWE, powstaje z myślą wyłącznie o waszych przyjęciach! Nasza topowa jakość, powstała od początku naszej marki APARATKA, jest jej integralną częścią i nie podlega kompromisom ;)

Aby poznać lepiej APARATKĘ, zapraszamy TUTAJ

bottom of page