top of page

GADŻETY DO FOTOBUDKI

Idea
Nasze gadżety do fotobudki to właśnie to, co zdecydowanie wyróżnia fotobudkę APARATKĘ :) Naszym pozytywnym zboczeniem zawodowym jest nieustanne powiększanie kolekcji rekwizytów fotobudkowych, zgodnych z aparatkowym stylem oraz ideą przyjęć! To również miało ogromny wpływ na zbudowanie Waszej ulubionej charakterystycznej marki Aparatka. Gadżety często są przywożone z dalekich podróży (Europa, Ameryka, Azja), przez co podczas przyjęć jest nie tylko zabawnie ale i oryginalnie! 


Charakterystyka rekwizytów od Aparatki
Jak już doskonale wiecie, dbamy, aby rekwizyty do sesji były różnorodne oraz by ich ilość zaspokoiła nawet największe imprezy! Sale weselne już na tyle poznały Aparatkę, że zawsze wiedzą iż potrzebujemy na nie odpowiedniej przestrzeni, dzięki czemu imprezy w Częstochowie i okolicach są zawsze udane. Nie dopuszczamy przypadkowych i festynowych rekwizytów, jak często widzimy wśród innych ofert. Gadżety od Aparatki są wyselekcjonowane, by tworzyły spójność z aparatkową ideą zabawy. A to oznacza, że wiele z nich jest ręcznie tworzonych, w oparciu o nasz projekt. Jak widzicie lubimy styl hand made, a to oznacza, że do Twojej dyspozycji jest sporo oryginalnych, drewnianych, retro gadżetów. Znajdziesz także grube kartonowe dymki czy dopasowane napisy do Twojego przyjęcia. Tworzymy własne oryginalne szablony do rekwizytów, by tym bardziej kreować indywidualny styl fotobudki Aparatki. Ale nie tylko! Na naszym stole znajdziesz odjazdowe okulary, kolorowe opaski, kapelusze, peruki i wiele, wiele innych.. :) Często są one przywożone z różnych zakątków świata!

 

Oryginalność
Możesz być przekonany, że oryginalnością zaskoczymy Twoich gości! Bardzo często przybywamy na zabawy, na które Aparatka została polecona dalej. To także oznacza, że na przyjęciach widujemy znajome nam twarze. Przez to że pula naszych akcesoriów jest ogromna oraz każde przyjęcie tworzy inną indywidualną historię, często Was zaskakujemy, gdy podchodząc do aparatki odkrywacie zupełnie nowe akcesoria! Nieustannie powiększamy naszą kolekcję, przez to możemy za każdym razem zaskakiwać naszych stałych bywalców! :)

 

Jakość rekwizytów oraz ich higiena
Bardzo ważna sprawa to jakość rekwizytów oraz ich higiena. To jest także nasza mocna strona, gdyż przed każdym przyjęciem poświęcamy sporą ilość czasu, by każdy element zabawy był perfekcyjnie przygotowany: czysty, świeży i pachnący, zadbany oraz w pełni sprawny. U nas nie znajdziesz okularów bez szkieł, czy uszkodzonych gadżetów. Jak już wiesz i pewnie doświadczyłeś, naszym obowiązkiem jest, dołożenie wszelkich starań, byś mógł poczuć komfort podczas zabawy. Aparatka słynie z ogromnej ilości gadżetów, dlatego przywozimy swój własny, duży stół, by mogły się wszystkie pomieścić:) Na zabawę przybywamy w 2 osoby, dlatego jedna osoba dba, by na stole panował porządek, ułatwiający wybór ulubionych stylówek.

Sprawianie Wam radości to nasza pasja
Powiemy więcej! Jesteśmy od niej mocno uzależnieni :)

Podczas zabaw z Wami, sami mamy przy tym pozytywny fun, dlatego tak bardzo lubimy Wasz uśmiech i zadowolenie. To ważne dla nas,  że stajemy się integralną częścią Waszych niezapomnianych przyjęć. Udane zdjęcia z wyjątkowymi rekwizytami do fotobudki, to nasza żywa wizytówka, dlatego możesz być pewny, że dołożymy także na Twoim przyjęciu wszelkich starań, by było ono dopracowane, wesołe i przede wszystkim profesjonalne. Dzięki temu całość usługi fotobudki oferujemy w jakości premium! Dotyczy to nie tylko rekwizytów, ale naszego całościowego podejścia do Was i Waszych wyjątkowych przyjęć!

Ilość i jakość rekwizytów nie jest ograniczana ze względu na np krótszy czas zabawy. U nas zawsze macie pełen wielki stół gadżetów do swojej kreatywnej dyspozycji.


Ponadto, mamy możliwość zorganizowania imprez tematycznych, dlatego stworzymy dla Ciebie gadżety, jakie tylko zechcesz! To także jest argumentem dlaczego mamy sporo rekwizytów do fotobudki aparatki!

Sami chcecie korzystać z naszych rekwizytów

Pytacie się nas często, czy istnieje możliwość pożyczenia samych rekwizytów do Waszego pomysłu imprezowego. Aby zadbać o ich higienę oraz prawidłowy stan ilościowy i jakościowy podczas zabawy, niezbędne jest byśmy byli przy tym osobiście. Ponadto dbamy na miejscu by panowała harmonia wyboru rekwizytów. Z racji na unikalność naszej kolekcji, nasze gadżety również są częstym tematem zapytań konkurencyjnych firm, które szukając branżowej inspiracji, trafiają do Aparatki. Aby zagwarantować Wam spójność i najwyższą jakość aparatki, nasz zestaw rekwizytów chcemy wyłącznie gwarantować Wam - klientom którzy zaufali marce Aparatka! Dziękujemy :)

Na naszej stronie internetowej są wyłącznie przykładowe i okrojone zdjęcia gadżetów do fotobudki aparatki, z racji na powyższe argumenty. Każdy kto kojarzy aparatkowy styl i jakość, doskonale wie jaką różnicę jesteśmy w stanie Wam zaproponować.


Dla osób chcących zapoznać się z tym stylem oraz rekwizytami zapraszamy do:
1.
Kanału youtube fotobudki aparatki - na nim widać część rekwizytów podczas wesołych zabaw

2. Instagram fotobudka aparatka - często pokazujemy Wam twórczość prosto z naszego studio :)

bottom of page