top of page

WINYLOWE TŁA FOTOGRAFICZNE

Dla każdego coś stylowego!

Tak w skrócie można opisać nasze wyjątkowe tła fotograficzne, których mamy naprawdę sporo.

Wybór tła fotograficznego
Aparatka oferuje do wyboru aż 12 teł fotograficznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, od rustykalnych desek, po romantyczne serduszka i kolorowe grochy:) Każde tło jest ultra matowe i prezentuje się rewelacyjnie. W momencie gdy dokonasz zamówienia Fotobudki Aparatki, przesyłamy wzornik graficzny z wszystkimi tłami. Tła do fotobudki oraz przykładowe zdjęcia zaprezentowane obok, spowodują o łatwość wyboru. Wystarczy zdecydować się na jedno tło. Podczas sesji z Fotobudką Aparatką, nie ma mowy o żadnych błyskach, czy refleksach na zdjęciach za sprawą niskiej jakości tła! Tła winylowe używane są w profesjonalnych studiach fotograficznych, dlatego jakość zdjęć na ich tle jest wręcz studyjna. Oprócz wyżej wymienionych zalet, każde tło będzie się po prostu ładnie prezentowało przy fotobudce na Twojej sali... :)


Efekt

Nasze tła winylowe nadają rewelacyjny klimat zdjęciom. Nie jesteśmy zwolennikami nienaturalnych kadrów poprzez green screen, które odbierają klimat fotografią. Często zdjęcia z green screen nakładają tło z grafiką na powierzchnię uczestników zabawy czy ich rekwizyty. Efekt jest nie do zaakceptowania, a jakość zdjęć i pamiątek pozostawia sporo do życzenia.
Nam zależy na najlepszej jakości zdjęć oraz na świadomych ujęciach, pełnych aparatkowych klimatów (nie tylko za sprawą naszych rekwizytów, które stanowią osobny temat...) ;)


Podjęcie decyzji
Jak już wiadomo podczas omawiania szczegółów Twojej zabawy, otrzymasz grafikę wraz z tłami fotograficznymi wraz z przykładowymi zdjęciami, tak aby łatwiej było podjąć decyzję. A jeśli będziesz miał problem, na pewno pomożemy dobrać odpowiednie tło, uwzględniając charakter Twojej imprezy :) Ostateczną decyzję dotyczącą wyboru tła fotograficznego, możesz podjąć nawet na kilka chwil przed przyjęciem, ale dla Twojego i naszego komfortu,  takie detale ustalamy odpowiednio wcześniej :)

Czy można wybrać kilka teł na przyjęcie?

Czasem pytacie się, czy jest możliwość wybrania więcej niż jednego tła na wasze przyjęcie. My przybywając do Was na przyjęcie, jesteśmy odpowiednio wcześniej by między innymi rozłożyć wybrane tło na statywy. W trakcie trwania przyjęcia, Aparatka jest kreatywnie wykorzystywana i musielibyśmy przerwać zabawę by przemienić tło na inne. Takich dopasowań nie praktykujemy. Odbiera to spójność zabawy. Poza tym tło jest spójnym elementem całości przyjęcia, jakie otrzymujecie od fotobudki aparatki z Częstochowy :)

Czy możecie wykonać dla nas specjalne tło?

Dlaczego nie! Informujemy także, że jest również możliwość wykonania dowolnego tła fotograficznego na Wasze przyjęcie, zgodnego z Waszą grafiką. Zazwyczaj dzieje się tak na przyjęciach firmowych lub eventach promocyjnych.  Wystarczy omówić z nami swoją ideę, dzięki czemu doradzimy Wam najlepsze rozwiązanie graficzne z możliwością profesjonalnego wykonania.

bottom of page