top of page

Jedyna fotobudka w Częstochowie oferująca

w 100% jakość PREMIUM!

Dla osób które "czują" zamysł APARATKI, nie ma wątpliwości jaki jest nasz CORE i cel.
Jesteśmy po to, by dać Wam wyraźną różnicę w jakości!
Powiemy tak:

jest pewien wyraźnie określony zbiór niezbędnych czynników do świadczenia usług PREMIUM i my je wszystkie MAMY :)

Nieskromnie, ale uczciwie powiedziane.

1. W kilku słowach, co to jest usługa PREMIUM?

Jest to taka forma współpracy, która na możliwie najwyższym poziomie, obowiązuje od chwili pierwszego kontaktu, aż do przyjęcia i jeszcze długo po nim! Zamysł PREMIUM obejmuje autorski sposób APARATKI TEAM na stworzeniu dla Was najwyższej wartości, która sprawi o obopólną korzyść. To wszystko etycznie, starannie i z klasą.
W tym momencie zostało już wszystko powiedziane – możecie nam zaufać w każdym calu:)
Jeśli jednak nadal chcecie się przekonać, jak APARATKA daje z siebie to co najlepsze, odsyłamy do pozostałych pytań!

2. Czy ktoś oprócz Fotobudki APARATKI w Częstochowie i okolicy, świadczy usługi PREMIUM?

Z pewnością w okolicy Częstochowy, Kłobucka, Myszkowa, Radomska, czy innych miejsc, są usługodawcy, którzy się starają i robią to na swój sposób. Przynajmniej tak wierzymy, gdyż osobiście nie wyobrażamy sobie by mogłoby być inaczej! Wy chyba też...
Bardzo często w rozmowach z zespołami, DJ-ami, fotografami, ekipami filmowymi, czy managerami sal, słyszymy o rynku fotobudkowym i z przykrością odbija się echem fakt, że niestety nie jest kolorowo... Odbieramy wtedy pochlebne słowa kontrastujące rzeczywistość, ale nie o to przecież chodzi! Nam zależy, by cała branża robiła swój maksymalny the best, by pozytywne opinie się uzupełniały i budowały wartość, która spocznie na każdej osobie zamawiającej oraz bawiącej się.
Hmm... Albo my tak bardzo chcemy dać Wam naszą aparycją i zaangażowaniem serducho podczas zabaw, albo wśród innych ekip brakuje chęci, sprzętu i pomysłu na swoją jakość.
Dlaczego tak się dziele? Przyczyn może być wiele, ale to przykre gdy animatorzy od fotobudki, po rozstawieniu sprzętu, nie uczestniczą w zabawie i często na boku z założonymi rękami, znudzonym wzrokiem odliczają czas... Zazwyczaj nie są to właściciele biznesu, lecz „najemnicy” ze śladowym wynagrodzeniem. Do tego zostaną rzucone na sztos wątpliwej jakości i ilości rekwizyty i wyplute kiepskiej jakości zdjęcia. To też jest prawdą niestety, gdyż mieliśmy okazję obejrzeć „galerię” zdjęć zaprzyjaźnionego Dja.
Akurat prawdą jest to, by zadbać o całokształt, trzeba włożyć w to sporo wysiłku i mieć taką chęć od podstaw. Swoisty cel dawania realnych 100%. Możliwości sprzętowe, także mogą sporo ograniczać jakość usługi. Inaczej też jest, jeśli usługodawcy weselni mają fotobudkę przy okazji... wtedy nie dziwimy się, że taka usługa może być tylko dodatkiem do reszty, przez co trudniej jest się zaangażować w fotobudkową część.
Przepraszamy, jeśli powyższe słowa brzmiały brutalnie, czy zbyt dosłownie, ale tylko w ten sposób udało się już pomóc niejednemu (naszemu) klientowi i także osobom, które wybrały Nas i miały swoje porównanie.

 


3. W jaki sposób Fotobudka APARATKA Częstochowa świadczy jakość PREMIUM?

1/ Całokształt marki APARATKI od początku utworzony z zamysłem obsługi PREMIUM
Tworząc markę APARATKĘ – pierwszą na częstochowskim rynku – 2014 rok, od samego początku całokształt był szyty na miarę PREMIUM. To wszystko za sprawą połączenia naszych indywidualnych predyspozycji (wykształcenie graficzne, projektowe i fotograficzne, aparycja, praktyka i obycie branżowe, znajomość sprzętu) dało charakterystyczny styl Aparatki, dedykowany dla wymagających klientów. W odróżnieniu od standardowych fotobudek, nasza od podstaw stworzyliśmy sami, przez co użyte podzespoły świadomie gwarantują pożądaną jakość. Standardowo „wystarczy” kupić seryjną fotobudkę, by „łapać” zlecenia, co też nie tylko w Częstochowie się dzieje...
2/ Ogromne doświadczenie - wiedza z zakresu fotografii, grafiki, projektowania oraz interakcji społecznych
Jak widzicie jesteśmy z Wami już od 2014 roku. Byliśmy wtedy sami na mapie Częstochowy i okolic, lecz nam to nie wystarczyło... Od początku chcieliśmy być jakością poziom powyżej od potencjalnej konkurencji. I wiecie co? Wbrew pozorom, nie mamy jej, gdyż ustawiona przez nas poprzeczka, jest nie do osiągnięcia przez inne (już licznie i sezonowe - dotacyjne) ekipy, które często starają się wzorować na nas (jak np. pewna eventowa fotobudka z Kłobucka). Życzymy powodzenia i marzymy by nasz rynek był pełen jakości...
3/ Jakość zdjęć
Jak już wiecie, cały sprzęt aparatkowy, to wynik dokładnej selekcji na podstawie branżowej wiedzy i doświadczenia. Jakość zdjęć gwarantuje fotoreporterski aparat firmy CANON. Jest to lustrzanka cyfrowa, której ustawienia zawsze dopasowujemy do warunków na każdej sali, więc nie działamy na powtarzalnych i „instruktażowych” ustawieniach. Aparat, którym się posługujemy, również może służyć z powodzeniem jako fotoreporterski aparat na przyjęciach. Wiemy co mówimy, gdyż mówimy to z autopsji :)
4/ Jakość wydruków
Mając najlepiej jak to możliwe wykonane zdjęcia podczas sesji, istotą jest by je przekazać w jak najlepszej jakości. Tutaj także użyty sprzęt wraz z jego indywidualnym dostosowaniem sprawia, że odbitki otrzymujecie takie, jak w studiach fotograficznych, czy fotolabach. Zdjęcia są nasycone, odwzorowują naturalną barwę skóry oraz są bogate w detale, co przy naszych rekwizytach robi różnicę! :)
Ponadto zdjęcia są powleczone specjalną powłoką, która gwarantuje ich trwałość na długie lata, nawet jeśli Wasze fotki zostaną potraktowane wodą, czy innymi płynami;)
5/ Możliwości graficzne
Jako APARATKA TEAM nadmienimy Wam trochę naszej prywaty, która pozwoli zrozumieć czemu to wszystko tak u Nas wygląda! Więc nasze wykształcenie wyższe bazuje na wydziale architektury w Krakowie. Oprócz możliwości projektowych, to dotyczy się także umiejętności graficznych, fotograficznych oraz designerskich. Nie wiem czy wiecie, ale w cenie każdego pakietu aparatkowego, jest możliwość stworzenia dla Was spersonalizowanego projektu graficznego. Czyli możecie przesłać nam swoje zaproszenie ślubne, bądź inną grafikę, a my wykorzystamy ją do projektu wydruków, spersonalizowanego albumu hand made itp.

6/ Nieustanne nasze zaangażowanie na przyjęciu oraz pomocna i miła aparycja
Co istotne, podczas zabaw z Aparatką, przybędziemy do Was we własnej osobie! Przekażemy Wam nasze 100% zaangażowania i zadbamy, by całość zabawy była na najwyższym poziomie. Uwielbiamy dzielić się z Wami naszym radosnym usposobieniem i cieszymy się, że odpowiadacie tym samym licznie przybywając do Nas. Przez to z każdej zabawy powstaje ogrom pamiątek i wspomnień na długie lata... Nie tylko dla Was ;)
Nie musimy Wam mówić, że uwielbiamy kontakt z ludźmi i sami dziwimy się, jak ten czas szybko ucieka podczas zabaw...

7/ Album do fotobudki
Album od Aparatki, to produkt już kultowy... i bez niego pamiątka z zabawy nie byłaby taka sama!
Album tworzymy od Podstaw wg naszych autorskich szablonów, które możecie wybrać. Jak wiecie, okładkę projektujemy również w oparciu o Wasze grafiki, czy inne sugestie, więc końcowy produkt jest uszyty na miarę. Do produkcji albumu służy drewniana baza z czarnymi kartami. Na okładce znajdziecie wielowarstwowo połączone materiały jak karton, drewno, sznurki, kokardki, czy klimatyczne koronki:)
Przybywając osobiście dbamy, by każda bawiąca się osoba stworzyła dla Was wpis! Do tego celu, drukujemy zawsze o jedno zdjęcie więcej... Tak pamiątka ma swoją wartość i jest gotowa już podczas Waszej imprezy. Do tych zdjęć i dedykacji z albumu powraca się chętnie... Sami też tak mamy!

8/ Elastyczność dopasowania oferty i szerokie możliwości organizacyjne
Pakiety pakietami, ale lubimy wsłuchiwać się w Wasze potrzeby i odpowiadamy Wam najlepiej skrojonymi możliwościami. Do ustalenia idealnej oferty liczy się ilość przybywających gości (wystarczy orientacyjna liczba), harmonogram Waszego przyjęcia oraz indywidualne upodobania i wizje:) Staramy się wszystko łączyć w całość i podpowiadać Wam, jaki kierunek działania byłby najbardziej optymalny. Co do etyki, to nie wpychamy Wam na siłę jak najdłuższego czas zabawy, lecz wolimy dać Wam możliwość jej przedłużenia, gdy zajdzie taka potrzeba.

9/ Rekwizyty
Temat szalenie ważny! Mega ważny... przynajmniej dla nas!
Dla Was także istotny, bo Wy drodzy Goście przybywacie do nas głównie z polecenia. Nie możemy dać Wam niepełnowartościowej oferty, czy półśrodków w postaci wątpliwej jakości, czy ilości rekwizytów do zabawy. Widzieliście już nas wcześniej i sami dbamy, by na aparatkowym stole nie zapanowała monotonia. Bardzo często dokupujemy lub tworzymy nowe zestawy. To nasze pozytywne zboczenie zawodowe :) Stawiając na jakość oprócz standardowych gadżetów, znajdziecie drewniane tablice, chmurki, kartonowe dymki czy inne własnoręcznie stworzone i zaprojektowane dzieła :) Temat higieny rekwizytów jest dla Nas również istotny i z racji, że w branży eventowej działamy na polu fotobudkowym, mamy czas i ochotę na gruntowną dbałość o czystość, higienę oraz stan rekwizytów. Wypracowana przez lata marka zobowiązuje...

10/ Branżowa koncentracja wyłącznie na usłudze fotobudki APARATKI
Jak już wiecie, branża eventowa w naszym wykonaniu oscyluje wokół Aparatki... Nie jesteśmy ekipą, która ma wiele ofert plus fotobudkę na doczepkę. Od podstaw dbamy, by usługa fotobudki była w 100% dopracowana. To mocno ułatwia świadczenie kompleksowych usług na poziomie PREMIUM.

11/ Mówimy nie tylko po angielsku
Cieszymy się, że zapraszacie Nas na swoje najważniejsze przyjęcia i chwile w życiu... Często towarzyszą Wam zagraniczni goście, z którymi uwielbiamy nawiązywać kontakt. Zdarza się, że podczas przyjęć weselnych nie zawsze goście zagraniczni czują klimat ze wszystkimi gośćmi. To normalne z racji na bariery językowe. Chętnie pomagamy podczas zabawy w języku angielskim, niemieckim, włoskim, słowackim, czeskim, czy nawet polskim :D

12/ Profesjonalizm
Może zabrzmi to zbyt autopromocyjnie, ale mamy świadomość, że potrafimy dać Wam profesjonalną wartość. Cenicie nas za kulturę oraz dokładność na każdym etapie współpracy. To jest dla Nas miłe, że doceniacie to zaangażowanie, lecz najważniejsze, że później do nas wraca to samo od Was! Posiadanie najwspanialszych Klientów oraz uczestników zabawy, napawa nas dumą. Cieszymy się, że to co dajemy Wam, wraca to samo do nas z różnych stron... I to że nas polecacie dalej oraz fakt, że najprawdopodobniej spotkamy się na jeszcze innym przyjęciu... BEZCENNE!

13/ Lubimy to!
Bez wątpienia MY TO LUBIMY, przez co staramy się zarażać pozytywnym podejściem. Lubimy to, ponieważ jesteśmy pewni wartości jaką chcemy Wam przekazać i stworzyć. Cieszmy się z każdego detalu, jaki misternie Wam tworzymy w naszym studio! Drobne szczegóły dają również i Wam tę pożądaną różnicę, której źródłem jest etyczne podejście wkomponowane w jakość PREMIUM.

14/ Punktualność 
To takie oczywiste, że nie jest oczywiste... Dla Nas jest to standard oraz norma, ale słyszeliśmy już na tyle „brutalne” historie, że czasem trudno uwierzyć, jako można dosłownie olać Klienta i postępować nieodpowiedzialnie. Tyle w temacie, nie ma co więcej pisać!
15/ Organizowanie dokładnie takich przyjęć o jakich marzycie i oczekujecie od Aparatki
Ten punkt idealnie podsumowuje po co jest uługa PREMIUM i dlaczego tak się dzieje. Staramy się Was rozumieć w 100% i przy użyciu opisanych predyspozycji oraz możliwościom sprzętowym, dajemy Wam całe nasze serducho oraz zaangażowanie. Dla Nas najważniejsze jest, by Wasz wymarzony dzień, był tym udanym i wspominanym przed długie lata. Bycie APARATKĄ powoduje, że spełniamy swoją misję dawania Wam radości i wsparcia w najważniejszych momentach w waszym żuciu... Nie mielibyśmy czelności oferować Wam wtedy półśrodków. Fotobudka Aparatka w wydaniu PREMIUM jest specjalnie dla Was... ;)

4. Kto potrzebuje skorzystać z opcji PREMIUM?

1/ osoby, które organizując swoje przyjęcie, nie mogą dopuścić do kompromitacji niską jakością i słabym poziomem atrakcji

2/ klienci, którzy cenią swój czas i kompleksowo zdają się na sprawdzoną ekipę, która o wszystko zadba i sprawi, że przyjęcie nabierze właściwego wymiaru

3/ Ci, którzy chcą mądrze i właściwie spożytkować środki finansowe na atrakcje, które zostają zapamiętane na długo.
4/ dla Ciebie, jeśli chcesz zaufać profesjonalistom, którzy uwielbiają kontakt z ludźmi i zależy im na prawdziwej jakości
5/ jeśli sam innym potrafisz dać wartość i gdy oczekujesz tego samego od innych. Fotobudka APARATKA do usług :)
6/ jeśli nie masz ochoty zawieść swoich bliskich oraz wszystkich gości i masz zamiar dać im (oraz sobie) coś zaskakującego i sprawdzonego, APARATKA jest dla takich chwil stworzona
7/ jeśli uwielbiasz otrzymywać o wiele więcej, niż się spodziewasz, usługi od APARATKI są właśnie dla Ciebie
8/ gdy tylko opierasz się przy wyborze usługodawców sprawdzonymi opiniami, zapraszamy do sprawdzenia naszych!
9/ każdy, kto ceni usługi na najwyższym poziomie i chce mieć usługodawcę, który w swojej branży zajmuje się wyłącznie tym, przez co ma czas na dopracowanie każdego elementu do perfekcji, zabawa z APARATKĄ jest właśnie dla Ciebie
10/ dla każdego. kto uwielbia otrzymywać najwyższą możliwą jakość przy rozsądnej kwocie - APARATKA gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny! Zapraszamy:)

5. Anegdotka! :D

Jak już pewnie zauważyliście i potraficie wywnioskować, „fotobudka” fotobudce nie jest równa i często jej jakość jest adekwatna do oferty cenowej. Nie jesteście odkrywcami dostrzegając, iż mniej wartościowy produkt, czy usługę, najzwyczajniej można dostać taniej. Prosta zasada ekonomii i propocji. Szczegół w tym, iż wiele osób widzi wyłącznie wyrażenie „fotobudka cena” wrzucając wszystkich usługodawców do jednego worka! Nas też :)
I teraz anegdotka – zagadka, która ma odpowiedzieć powyższym osobom o co chodzi:
Co jest tańsze? Pół kg gruszek za 2 złote, czy kg gruszek za 3 złote? :D
Jeśli nie potrzebujesz wiele (także od fotobudki, bo dopuszczasz skapcaniałe rekwizyty i śmiesznej jakości usługę), to faktycznie znalazłeś taniej - pół kg gruszek za 2 złote!
Ale zobacz z 2 strony! Kilogram gruszek za 3 zł wyjdzie Cię taniej, w momencie, gdy potrzebujesz więcej! Więcej w usłudze PREMIUM daje Aparatka, więc nasz stosunek jakości do ceny, jest maksymalnie korzystny i bezkonkurencyjny! Z tym, że Aparatki nie da się otrzymać za czapkę gruszek, czego nie powiemy o ofertach (adekwatnych do jakości), jakie słyszymy w branżowym świecie częstochowskim i nie tylko...
Anegdota 'ni z gruchy, ni z pietruchy', ale bardziej dosłownie nie dało się tego ująć :D Czasem dobrze jest na coś spojrzeć realnie, lecz z dystansem i humorem ;)

6. A co Wy sądzicie o opcji premium?

Przede wszystkim doceniacie ją!
Nasza usługa fotobudkowa została zaprojektowana wyłącznie od podstaw, by cieszyć najbardziej wymagających klientów z Częstochowy i nie tylko. Przybywamy tam, gdzie liczy się jakość, więc bez barier geograficznych. Jak już udało nam się ustalić (brak zaskoczenia) w Częstochowie i nie tylko, jest to jedyna fotobudka, która ma swoje usługi PREMIUM. Bardzo dużo osób przekonało się o naszej jakości i cieszymy się, że nasza wartość trafia do Was! To miłe gdy w tak licznych opiniach oraz prywatnie przekazywanych słowach, jesteście wdzięczni, że byliśmy z Wami w tych radosnych chwilach. Takie słowa budują i utwierdzają nas, że wszelkie starania PREMIUM są właściwie tworzone i szyte na Waszą miarę. Uściski od APARATKI i do zobaczenia na najbardziej wesołych i udanych imprezach! :)


 

A jeśli chcecie lepiej poznać APARATKĘ i jej możliwości, zapraszamy TUTAJ

bottom of page