top of page

NAPIS LOVE OD APARATKI

Fotobudka Aparatka oferuje także napis LOVE. Są to najbardziej zadbane i klimatyczne litery LOVE w Częstochowie i okolicy.

Cel napisu LOVE od Aparatki na przyjęciach weselnych
To wszystko aby zadbać o romantyczny nastrój na Twoim przyjęciu! Aparatka proponuje wyjątkowy, podświetlany 3D napis LOVE. Zdecydowanie będzie on gwarancją nastrojowych i romantycznych chwil, których niewątpliwie powinno być jak najwięcej w tym wyjątkowym dniu... ;) LOVE od Aparatki tworzy lekki, przyjemny i nastrojowy klimat, który towarzyszy przez całą zabawę weselną! Napis jest oryginalnie zaprojektowany oraz wykonany, co sprawia, że nie tylko Młoda Para będzie fotografowała się przed nim...

 

Coś więcej o literach
Zdecydowanie spowoduje on o niebanalny materiał dla fotografów i filmowców! Oprócz nastrojowego działania, kilka słów technicznych. Litery są koloru białego, są zadbane i prezentują się naprawdę okazale. Każdą literę można dowolnie ściemniać, przez co możemy osiągnąć żądany efekt na każdej sali. Litery emitują naturalne, białe światło o ciepłej barwie. Zapewniają nowoczesny klimat oraz idealnie wpisują się w klimat rustykalny czy boho. Mają wysokość 120 cm i ok. 4 m szerokości:) Istnieje możliwość ułożenia ich pionowo po dwie litery! Litery przywozimy osobiście, rozstawiamy je, podłączamy i uruchamiamy przed przyjęciem oraz składamy następnego dnia po wydarzeniu. O nic nie musisz się martwić. Także przed Twoim przyjęciem jesteśmy do dyspozycji, by doradzić najbardziej efektowne i odpowiednie miejsce.

Czy napis LOVE może stać na zewnątrz?
Sporo z Was pyta się o możliwość umieszczenia napisu LOVE na zewnątrz. Jak najbardziej istnieje taka możliwość, lecz najlepiej pod zadaszeniem i na stabilnym podłożu. Miejsce powinno być bezpieczne i nie dalej niż 15 metrów od kontaktu elektrycznego. W przypadku niekorzystnej pogody, jak każde urządzenie elektryczne, powinno być zabezpieczone przed dostaniem się wody, śniegu czy wilgotności z rosy bądź mgły. Do tej pory nie mieliśmy jeszcze żadnego negatywnego przypadku, dlatego chcąc zagwarantować napis LOVE na najwyższym poziomie, zalecamy także mieć przygotowane awaryjne zadaszone pomieszczenie, do którego osoba odpowiedzialna przeniesie litery.

Korzyści
Każdy kto szuka napis love wynajem, napis love na wesele, napis love led, napis love Częstochowa, trafił idealnie! Jesteśmy po to by Twoje przyjęcie wyróżniło się. Chcemy by marka APARATKA oraz jej jakość, mogła kompleksowo zagwarantować najbardziej wyjątkowe wydarzenia, w tym wesela, osiemnastki, przyjęcia urodzinowe, jubileuszowe oraz wydarzenia firmowe. Napis love cena jest ustalana indywidualnie i oczywiście w połączeniu z Fotobudką Aparatką daje szereg finansowych dogodności. Oczywiście napis LOVE dowozimy w dowolne miejsce poza okolicami Częstochowy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami i przybliżysz nam szczegóły Twojego wesela bądź innego rodzaju wydarzenia. Kreatywne wyzwania to dla Aparatki czysta przyjemność, więc tym bardziej pozostajemy do usług! :)


Jak prezentuje się nasz napis LOVE na przyjęciu?

Zobacz poniższe filmy!

Jak już wspominaliśmy, przy zamówieniu fotobudki APARATKI, z pewnością dostaniesz od nas korzystną, aparatkową ofertę na napis LOVE! ;)
 

bottom of page