top of page

SPÓJNOŚĆ GRAFICZNA APARATKI

Idea

Fotobudka Aparatka ma swój unikalny styl. Jego wspólnym mianownikiem i solidną podstawą jest spójność oraz ład graficzny. Chcemy Ci to wszystko dać niezależnie od wybranego pakietu. Jakość aparatki otrzymasz niezależnie od czasu zabawy!

W naszych pracach graficznych oprócz staranności, znajdziesz estetykę oraz spójność. To powoduje o nieprzypadkowy styl i jakość usług do Aparatki na poziomie premium, zgodnych z naszą ideą marki Aparatka.

Doświadczenie
Aby ta jakość mogła być oferowana, oprócz solidnego warsztatu graficznego, posługujemy się doświadczeniem w branży graficznej oraz projektowej! Warto zauważyć, że zarówno Ty, jak i my wkładamy bardzo dużo energii w przygotowania przed Twoim przyjęciem. Jest ono dla nas tak samo ważne jak dla Ciebie:)

Widząc nas w aparatkowej akcji podczas wesołego i zorganizowanego przyjęcia, na jego powodzenie zaczęliśmy pracować o wiele wcześniej niż ramy czasowe przyjęcia z aparatką.

Istotnym aspektem są dla nas dokładne i przemyślane rozwiązania graficzne, identyfikujące się z Twoim przyjęciem.  Naszym celem jest uzyskanie maksymalnej spójności zgodnej z naszym stylem. To powoduje, że wszelkie prace graficzne wykonywane są z dbałością nawet o najmniejszy detal.

 

Spójność

Jesteśmy w stanie zadbać, by każdy element graficzny, czyli album i wydruki, były ze sobą spójne i zgodne z motywem przewodnim Twojego przyjęcia. Bardzo często otrzymujemy od Was zdjęcie zaproszeń i w oparciu o to tworzymy grafikę wydruków zdjęć, okładkę albumu, czy branding społecznościowy. Czasami wystarczy, że określisz nam swój styl, bądź kolorystykę lub motyw, a my sami podejmujemy pozostałe działania! Wykonujemy dla Ciebie pracę graficzną i projektową do momentu, aż finalny efekt będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Niezależnie od wybranego pakietu, nasza praca projektowo-graficzna jest wartością dodaną dla Ciebie. Twoje przyjęcie nie jest dla nas tym kolejnym... lecz tym najważniejszym, które bez indywidualnego podejścia, nie powodowałoby że Aparatka to Aparatka... z artystycznym zacięciem!

Cel

Jako finał naszej pozytywnej zabawy, często traktujemy wesoły społecznościowy wpis, w którym umieszczamy oprócz wpisu ze zdjęciami i spójną grafiką, unikalny link do zdjęć z zabawy. Cały materiał w galerii jest oczywiście chroniony hasłem, które także przekazujemy podczas przyjęcia.
 

Przykładowe wpisy i spójność graficzna:

do zobaczenia na naszym profilu FB Fotobudka Aparatka

Cechy twórczości

Efekt naszych prac graficznych powstających w studio, zawsze musi nas satysfakcjonować. Z racji na branżową przynależność projektową i graficzną, a także doświadczenie, podchodzimy bardzo krytycznie do tematu twórczości i spójności. Finalne graficzne dzieło wszystkich elementów jakie przygotowuje Aparatka na przyjęcie, to suma etapów, mogących poddawać się dowolnej ilości edycji czy indywidualnych, kreatywnych i artystycznych dopasowań. Nie zlecamy tych zadań firmom zewnętrznym, przez co mamy pełną kontrolę nad najlepszym efektem! Dodatkowo sami decydujemy czy oprócz standardowych materiałów (jak w przypadku albumów do fotobudki), należy użyć np. drewnianych elementów ręcznie malowanych i zdobionych, czy też kolorowych elementów najróżniejszych materiałów decoupage (dekupaż). Ogranicza nas tylko wyobraźnia oraz artystyczne założenia Twojego przyjęcia. Nieszablonowość sprawia,  że nasze twórcze pole do działania, jest niesłychanie szerokie! :)

Dzięki temu fotobudka Aparatka jest najczęściej polecaną fotobudką w Częstochowie, gwarantującą w 100% zadowolenie uczestników zabawy.

Twoje przyjęcie jest zbyt ważne, aby dopuścić przypadkowość!
 

bottom of page