top of page

Najlepsze godziny na zabawę z Fotobudką Aparatką

Często pytacie się Nas, w jakich godzinach najlepiej jest zamówić Waszą ulubioną atrakcję.

Poniżej prezentujemy argumenty, mogące mieć istotny wpływ na podjęcie właściwej decyzji.

Wsłuchując się w Wasze zdania czy wątpliwości, podpowiadamy Wam poniżej naszą receptę na udany czas zabawy!

Czy da się odpowiedzieć w jakich godzinach najlepiej zamówić Fotobudkę Aparatkę?

 

Jak najbardziej jest możliwość określenia najlepszych godzin szaleństw z Aparatką. Każde wesele czy przyjęcie, rządzi się swoimi prawami i naszym zadaniem jest podpowiedzieć Wam najlepsze rozwiązanie, czyli godziny zabaw z Aparatką, uszyte na miarę Waszego wydarzenia!

Doświadczenie pozwala na podpowiedź?
 

Dokładnie tak! :) Swoim doświadczeniem z zabaw podpowiadamy, że tak naprawdę nie ma "złych godzin" na zabawę z fotobudką Aparatką. Bywaliśmy na Waszych przyjęciach w bardzo szerokich rozpiętościach czasowych i za każdym razem efekt zabawy jak i jej jakość, należała do topowych! Naszym "rekordem" była zabawa do 4:30 rano i każdy z gości doskonale zapamiętał moc aparatkowych szaleństw! :) Powiemy więcej... Zdarzyło się nam zamknąć imprezę... przybywając jako "fotobudka na śniadanie"! To dopiero było zaskoczenie! :) Przy okazji pozdrawiamy wszystkich uczestników tamtej zabawy!
Wracając już do standardowych rozwiązań, oczywiście jest kilka czynników decydujących o pomyślności zabawy, dlatego poniżej prezentujemy kilka możliwości optymalizacji czasu zabawy. Przy okazji podpowiadamy, iż jeśli po kontakcie z Nami mamy dla Was opcję zabawy, warto nam zaufać, iż dopilnujemy by Wasze zabawne sesje, wyglądały jak najlepiej!

Jakie czynniki decydują o wyborze rozsądnych godzin na zabawę z Aparatką?

Poniżej prezentujemy kilka czynników, które mogą wpłynąć na godziny zabawy z Fotobudką Aparatką:

   1. Harmonogram Waszego przyjęcia

   2. Kwestia czy wesele jest jednodniowe czy dwudniowe

   3. Moment przybycia na salę weselną

   4. Planowana godzina zakończenia wesela (zwłaszcza jednodniowego)

   5. Czy po Waszym weselu, spora część gości zamierza szybciej powrócić do domów?

   6. Przekrój wiekowy gości

   7. Nasze możliwości czasowe

   1. Harmonogram Waszego przyjęcia

Kluczowym elementem zdaje się być Wasz pomysł na przyjęcie. Mamy na myśli stworzony przez Was harmonogram, w którym uwzględinacie wszystkie Wasze kulminacyjne punkty na przyjęciu, począwszy od godziny przybycia na salę, poprzez życzenia, pierwszy taniec, zdjęcia grupowe, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny, zabawy i inne atrakcje, których może być sporo. To samo dotyczy drugiego dnia wesela. TUTAJ opisaliśmy plusy zabawy z Aparatką podczas poprawin. Atrakcja fotobudki, NIE KOLIDUJE z większością atrakcji, jakie przewidują Państwo na swoim przyjęciu. W zasadzie oprócz pierwszego tańca czy życzeń gości, każdy moment będzie odpowiedni na rozpoczęcie fotobudkowych szaleństw. Przy okazji, ciepłe posiłki, tort, podziękowania. oczepiny czy inne zabawy, nie kolidują z naszą pracą. Wymienione punkty trwają bardzo krótko w stosunku do czasu zabawy z Aparatką, więc bez problemu da się je połączyć. Jeśli czas zabawy przy fotobudce wypadnie Wam w trakcie oczepin, nic starconego. Możemy zostać z Wami dłużej za darmo o ten czas oczepin, przez to nie ma obaw, że kogoś zabraknie przy rzucaniu welonem i muszką :)

   2. Kwestia czy wesele jest jednodniowe czy dwudniowe

Jeśli Wasze przyjęcie jest zaplanowane na dwa dni, to oznacza, że wszystie stałe części przyjęcia weselnego zostaną rozbite na dwa dni. Przez to będzie więcej czasu na swobodne korzystanie z tych najważniejszych chwil! Jeśli z układu Waszego przyjęcia wynika, że drugi dzień okarze się luźniejszy i mniej zobowiązujący (zazwyczaj tak jest), to śmiało możecie pomyśleć o niedzielnych szaleństwach z fotobudką! Oczywiście Wasz charmonogram jest kluczowy przy takiem decyzji, ale z doświadczenia podpowiadamy, że poprawiny są tym właściwym dniem na fotobudkę aparatkę. Szczegółowo opisywaliśm wszystkie czynniki zabawy z fotobudką pierwszego dnia lub drugiego TUTAJ.

   3. Moment przybycia na salę weselną

Często chcecie aby Aparatka była mocnym początkowym akcentem Waszego przyjęcia! I macie rację:) Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że szybko rozkręcimy Wasze przyjęcie i pozostawimy wśród Waszych gości pozytywną i wesołą aurę. Częściowo uda się także zintegrować gości weselnych, przez co Wasze przyjęcie od początku będzie udane. Aby odpowiednio wyznaczyć właściwy moment naszego przybycia, potrzebujemy wiedzieć o której godzinie orientacyjnie przybędziecie na salę. Zazwyczaj jest to ok 1,5h od momentu ceremonii zaślubin w kościele (o ile wasza sala nie jest dalej niż 20 minut od kościoła). Czyli gdy Wasza ceremonia jest od godziny 16:00, najprawdopodobniej na sali weselnej pojawicie się ok 17:30. Na życzenia oraz obiad, przewiduje się minimum 1h, a w przypadku większej liczby gości nawet 1,5h. Czyli to powoduje, że o 19:00 po pierwszym tańcu, rozpocznie się pierwszy set muzyczny. Zazwyczaj bloki taneczne trwają ok 30 minut, więc 19:30 będzie bezpieczną porą na rozpoczęcie zabawy. Gdy ilość waszych gości jest mniejsza niż 100 osób, często o te pół godziny charmonogram przyjęcia się skraca i wtedy już od 19:00 jest szansa by rozpocząć szaleństwa z Aparatką. Tutaj obliczyliśmy minimalne - najszybsze możliwości rozpoczęcia zabawy fotobudkowej. Każde kolejne godziny również będą dobre i wiążą się one z Waszym pomysłem na przyjęcie oraz naszymi możliwościami czasowymi. Powyższe obliczenia czasowe, bazują na godzinie 16:00 jako momen ceremonii ślubnej. Oczywiście jeśli godzina ta jest inna, należy proporcjonalnie obliczyć optymalny czas na rozpoczęcie zabawy :)

Jeśli macie ogólne, bądź szczegółowe pytania dotyczące SAL WESELNYCH, Aparatka przygotowała specjalne miejsce, w którym możecie dowiedzieć się praktycznie wszystkiego!

   4. Planowana godzina zakończenia wesela (zwłaszcza jednodniowego)

W przypadku wesel jednodniowych, zazwyczaj godzina rozpoczęcia przyjęcia jest szybsza i godzina jego zakończenia znacznie wydłużona. Jednodniowe wesela swój harmonogram mają bardziej napięty, przez co nie zawsze jest sens doszukiwania się najwcześniejszej godziny na rozpoczęcie zabawy z Aparatką. Jednodniowe przyjęcia weselna do czasu oczepin, mają sporą listę rzeczy do odhaczenia, przez co nie zawsze łączenie ich z Aparatką da spory luz do robienia zdjęć. Oczywiście większość z nich, nie koliduje z naszą atrakcją. Patrząc z punktu atrakcyjności przyjęć jednodniowych, zazwyczaj po północy nie ma już wielu atrakcji, przez co otwiera się doskonała możliwość na zaproszenie Aparatki! Goście weselni są już zintegrowani oraz chętnie przybywają na zabawne sesje. Fotobudka po północy jest także skutecznym magnesem dla osób, które mocno rozważają zakończenie swojego udziału w weselu. Kreatywne sesje powodują że Wasi niezdecydowani goście, zostają z Wami na przyjęciu jeszcze dłużej. Każdy z nich będzie na długo pamiętał ten wesoły finalny akcent weselny!

   5. Czy po Waszym weselu, spora część gości zamierza szybciej powrócić do domów?

Odpowiedź na to pytanie łączy się z terminem waszego przyjęcia. Bywa często tak, że bezpośrednio po Waszym weselu, część gości jest zmuszona do szybszego powrotu z racji na zobowiązania oraz odległą podróż. Jeśli uda Wam się poznać dokładniej poweselne zamiary Waszych gości, wtedy będziecie lepiej wiedzieć, które godziny można wykluczyć względem fotobudkowej zabawy.

   6. Przekrój wiekowy gości

W tym punkcie warto mieć na uwadze proporcje gości, czyli osób młodszych oraz osób starszych. Jeśli na waszym przyjęciu będzie przeważało grono Waszych znajomych oraz rodziny w zbliżonym do Was wieku, Wasze wesele ma prawo być bardzo dynamiczne, wesołe i spontaniczne! W takim przypadku, nawet jeśli Aparatka przybyłaby do Was grubo po północy, zostałaby wesoło przyjęta oraz kreatywnie wykorzystana co do ostatniej sesji! To na takich przyjęciach często bywamy do późnych godzin. Bez obaw - tutaj nie będzie nieodpowiedniego czasu na rozpoczęcie fotobudkowych szaleństw!

Jeśli na Waszym przyjęciu, będzie przeważało grono osób starszych, warto przewidzieć fotobudkę nie dłużej niż godzina po północy. To zapewni maksymalny komfort wszystkim bawiącym się osobom. Też z doświadczenia możemy Wam podpowiedzieć, że często pozory mogą jednak być mylące. Już nie raz się przekonaliśmy, że doświadczenie bardzo często idzie w parze z kreatywnością oraz ekspresją zwłaszcza przy fotobudkowych szaleństwach, także grubo po północy! :)
 

   7. Nasze możliwości czasowe

Wszystkie powyższe czynniki, zostały opisane dzięki wieloletniemu doświadczeniu podczas zabaw. Za każdym razem dawaliśmy 100% zadowolenia. Cieszymy się, że nasze podpowiedzi skutecznie się przekadaką na Waszych wymarzonych przyjęciach. Za każdym razem możecie się upewnić, czy Wasza propozycja czasowa na zabawę jest odpowiednia. Z chęcią wszystko Wam podpowiemy:) Każda nasza powyższa podpowiedź zakłada że mamy 100% możliwości czasowych na dogodny wybór czasu zabawy. Często faktycznie tak jest, zwłaszcza jeśli planujecie atrakcję Aparatki z możliwie dużym wyprzedzeniem. Może zdarzyć się również sytuacja, że niestety nie będziemy dysponowali wszystkimi możliwymi godzinami zabawy. Wtedy warto opowiedzieć nam więcej o Waszym wydarzeniu, byśmy mogli znaleźć dla Was odpowiednie rozwiązanie. A o nie się nie martwcie, bo jeśli nie uda się nic sensownego Wam zaproponować, powiemy Wam to :)
Jeśli uda się przygotować propozycję zabawy - bez obaw. Możecie mieć pewność, że Wasz najwspanialszy dzieć będzie udany, kreatywny i wesoły. My już o to zdecydowanie zadbamy... :)


 

A jeśli chcecie lepiej poznać APARATKĘ i Jej możliwości, zapraszamy TUTAJ

bottom of page