top of page

Drogowskaz ślubny "Pani Młoda" i "Pan Młody"

Przedstawiamy Wam kolejne dzieło hand made Aparatka Team!
Są to duże i masywne drogowskazy ślubne "Pani Młoda" i "Pan Młody", które zostały zaprojektowane i wykonane dla Was w 100% ręcznie.

aparatka_1.jpg

Jak wyglądają tablice i jakie są duże?


Znaki prezenrują się z pewnością elegancko i zostaną zauważone już z daleka. Ich wysokość to 120 cm przy szerokości 100 cm! Są wykonane w 100% z litego drewna, więc nie ma szans by uległy zniszczeniu przy niekorzystnej aurze. Większość takich znaków jest o wiele mniejsza i przy kartonowym bądź sklejkowym wykonaniu, nie gwarantują efektu wow, zwłaszcza podczas opadów, gdyż są delikane i nie w pełni wodoodporne.

Nasze tablice ślubne, skutecznie będą wskazywały wasze wyjątkowe miejsca, niezależnie od pogody. Są pomalowane w całości białą farbą "drewnochron", przeznaczoną do warunków zewnętrznych. To samo dotyczy czarnych napisów "Pani Młoda" i "Pan Młody", które również malujemy ręcznie, by wyglądały artystycznie. 

Tablice mają także masywne podstawy, przez co zapewniają stabilność podczas podmuchów wiatru. Doskonale dopełniają rustykalny klimat dodatków oraz idealnie wpisują się w klasykę. Zdjęcia wśród nich prezentują się niebanalnie, umilając czas przybyłym gościom przy strefie wejściowej, zwłaszcza tym, którzy nie uczestniczą w błogosławieństwie młodej pary.

W jaki sposób można wynająć bądź kupić drogowskazy?

 

Jest kilka sposobów, by takie wyjątkowe drogowskazy, wskazywały Wasze miejsca! Taka możliwość zaczyna się już od 100 zł! :) Poniżej prezentujemy wszystkie możliwości:

A/ WYNAJEM:

1. 100 zł - Przybywacie po tablice we własnym zakresie oraz zwracacie je w ustalonym czasie. Darmowy odbiór jest możliwy w okolicach jurajskiego Olsztyna bądź z Częstochowy, po wcześniejszym ustaleniu.

2. 100 zł + dojazd - Przywozimy i odbieramy tablice pod wskazanym adresem i narzeczeni w dowolnym miejscu umieszczają je. Staramy się, by dopłata za dojazd, była możliwie minimalna.

B/ ZAKUP:
1. 300 zł - Same dwa białe drogowskazy bez napisu. Wtedy możecie we własnym zakresie wykonać dowolny napis dowolną techniką czy kolorem. Ogranicza Was tylko fantazja :)

2. 400 zł -  Białe dwa drogowskazy z napisem "Pani Młoda" i "Pan Młody". Czarny napis malujemy precyzyjnie ręcznie czarną farbą, dedykowaną na zewnątrz. Jest także możliwość wykonania dowolnych napisów. Decyzja zakupu drogowskazów z napisem, jest możliwa nie krócej niż 3 tyg przed Waszym weselem :) Musimy mieć zapewnioną odpowiednią ilość czasu, by wykonać precyzyjnie i starannie Wasze znaki!

Przy zakupie isteniej możliwość odbioru osobistego tablic. Możemy też wam zapewnić dowóz do 30 km od Częstochowy w cenie. Wysyłka poza region Częstochowski, jest możliwa kurierem.

 

Jakie drogowskazy ślubne możecie wykonać?

 

Nasza propozycja drogowskazów nie tylko ogranicza się do tych z klasycznym napisem "Pani Młoda" czy "Pan Młody". Oprócz dowolnych napisów czy zestawień kolorystycznych, mamy możliwość wykonania znaków wg waszych projektów bądź sugestii, które sami dla Was zaprojektujemy i wykonamy. Wtedy kształt czy wielkość tablic, może być dowolna.

A jeśli chcecie lepiej poznać APARATKĘ i Jej możliwości, zapraszamy TUTAJ

bottom of page