top of page

Fotobudka Aparatka Częstochowa

Często spotykając nas na przyjęciach zadajecie pytanie skąd fotobudka Aparatka jest.
Jesteśmy z Częstochowy i oczywiście najczęściej możecie nas spotkać w Częstochowie i okolicznych miejscowościach.

 

Jak długo już fotobudka Aparatka działa na częstochowskim rynku?
 

No dobrze:) Na początek troszkę historii! Nasze doświadczenie w zabawie fotobudkowej, sięga 2014 roku. Tym samym fotobudka Aparatka jest pierwszą fotobudką w Częstochowie. Historia nie kłamie. Dokładnie pamiętamy czasy, jak rozwijaliśmy ten rynek oraz go cywilizowaliśmy. Początki nie należały do zbyt łatwych. gdyż bardzo dużo osób nie znało jeszcze takiej atrakcji i pytania w stylu "co to jest fotobudka" czy "jak wygląda fotobudka", należały do codzienności. Wraz z upływem lat, świadomość podnosiła się, przez co pojawiają się pytania nie o "fotobudkę" lecz o "fotobudkę Aparatkę", która jest już kultowa:)

Działacie tylko w Częstochowie czy dojeżdżacie dalej?

Fotobudka Aparatka to marka, która co prawda powstała w Częstochowie i tutaj najczęściej można nas spotkać, lecz przybywamy wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, styl, świadoma klimatyczna zabawa i szereg innych walorów, jakie dostrzegacie w naszych usługach!

Poniżej wyrywkowo prezentujemy miejscowości, w których mieliśmy okazję bawić naszych gości:

Częstochowa, Kłobuck, Radomsko, Pajęczno, Działoszyn, Lubliniec, Praszka, Wieluń, Olsztyn, Zawady, Bukowno, Zaborze, Poczesna, Rudniki, Rędziny, Łobodno, Kamyk, Myszków, Zawiercie, Herby, Wrzosowa, Woźniki, Kochcice, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Koziegłowy, Poraj, Żarki, Gidle, Włoszczowa, Przedbórz, Kraków, Warszawa, Wrocław, Opole, Bełchatów, Koniecpol, Szarlejka, Panki, Krzepice, Biała, Przystajń, Lelów, Złoty Potok, Zalesice, Olkusz, Łazy, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Kolonowskie, Blachownia, Łódź, Olesno, Borki Małe.
Mówiąc województwami to:
Śląsk, Opolskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Małopolskie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Mazowieckie.


Z chęcią przybędziemy na Twoje przyjęcie niezależnie od jego lokalizacji! Przekonaj nas :)

Aby poznać lepiej APARATKĘ, zapraszamy TUTAJ

bottom of page