top of page

ALBUM DO FOTOBUDKI OD APARATKI

Fotobudka Aparatka chciałaby przybliżyć swój firmowy produkt, jakim jest album do fotobudki! :)

 

Każdy, kto miał przyjemność bawić się z Aparatką oraz tworzyć dedykacje np. młodej parze, doskonale pamięta designerskie, solidne i spójne z całością albumy od Aparatki.


1. Zatem jak wyglądają albumy do fotobudki od Aparatki?

A więc nasze albumy są spersonalizowane i tworzone własnoręcznie, z dbałością o każdy detal. Co więcej! Grafika na okładce albumu jest spójna z wydrukami, dlatego nie ma tutaj przypadków :)
Album ma stylową i masywną drewnianą okładkę, a karty w środku są sztywne i czarne, przez co wklejane zdjęcia prezentują się elegancko. Zapewniamy oczywiście wszystko co niezbędne do tworzenia dedykacji, czyli białe solidne markery i klej. Album jest tworzony hand made techniką mieszaną. Znajdą się na nim drewniane elementy ręcznie malowane, wstążki, koronki i sznurki, grube i wielowarstwowe kartonowe grafiki, elementy brokatowe i inne podklejane na specjalnej piance. Możliwości graficzne oraz spory wybór materiałów sprawi o arcydzieło, uszyte na miarę.

2. W jaki sposób wykonacie Nasz album?
Album możemy wykonać na 3 sposoby:
      A/ Wzornik Aparatki
Otrzymacie od nas w mailu
bogaty wzornik okładek, związanych z tematyką przyjęcia (np. wesele, urodziny, osiemnastki) i spośród nich można wybrać okładkę, która się spodoba. Na niej umieścimy Wasze imiona i dane. Umożliwiamy Wam spory wybór wśród naszych oryginalnych i autorskich szablonów. Przy okazji też widzicie, jak będzie spójnie wyglądała grafika drukujących się zdjęć.

      B/ Wasza grafika np z zaproszeń
Macie swoją grafikę i chcecie by album był również z nią spójny? Nie ma sprawy!

Możemy wykonać projekt okładki np. według Waszych zaproszeń ślubnych i nie tylko! Wystarczy że prześlecie nam taką oryginalną grafikę w dobrej rozdzielczości np. w pliku pdf.
Będzie ona podstawą do wykonania projektu Waszego albumu, drukujących się pasków zdjęciowych i innych Waszych detali od Aparatki. Oczywiście zanim wykonamy album, przesyłamy Wam w mailu nasz projekt. Po zaakceptowaniu, przystępujemy sami do jego realizacji hand made!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a Wasze zadowolenie jest priorytetem :)

      C/ Nasza inwencja
Jeśli nie macie swojego pomysłu na wygląd Waszego albumu, to nic straconego!
Doskonale wiemy, że nie zawsze na przyjęciach występuje motyw przewodni a zaproszenia można kupić gotowe:) Możliwości graficzne oraz kreatywność, to spory atut Aparatka Team. Przygotujemy dla Was album niespodziankę. Możecie wtedy podpowiedzieć Nam kolorystykę lub jakiś charakterystyczny element z którym utożsamiacie przyjęcie bądź siebie :)


3. Czy zadbacie o to, by goście tworzyli dedykacje?
Jak najbardziej! To jest również dla Nas bardzo istotne, bo sami wiemy ile frajdy sprawia taki album z niesamowitymi wpisami! :) Na zabawę fotobudkową przybywamy w 2 osoby i dbamy, by każdy uczestnik zabawy, stworzył dla Was dedykację! :) Pomagamy także dokonywać takiego wpisu, gdy zajdzie taka potrzeba. Aparatkowy album to świetna pamiątka, gdyż zaraz po zakończonej zabawie macie księgę ze zdjęciami gości oraz wesołymi wpisami! :) I to wszystko w wyjątkowej jakości w aparatkowym stylu!

s
4. Czy muszę coś zapewnić do albumu? Np pisaki czy klej?

O nic się nie martw! :)
Przybywając do Was z albumem zapewniamy o:
1. Dbałości, by każdy z uczestników zabawy dokonał dla Państwa pamiątkowego wpisu!
2. Umieszczamy album w bliskiej i zachęcającej odległości do tworzenia dedykacji.
3. Mamy ze sobą wszystko co niezbędne do wpisywania się: białe pisaki oraz klej
4. Zawsze dysponujemy zapasowymi pisakami, klejem czy... czarnymi kartami do albumu. Na pewno niczego nie zabraknie:)
5. Wasz album to indywidualne dzieło, wykonane specjalnie na Waszą okazję! Jego estetyka, wygląd oraz projekt jest spójny z całościowym wyobrażeniem graficznym przyjęcia.


Jak widzicie, za każdym razem, gdy zamawiacie Aparatkę z Jej albumem,

o nic nie musicie się martwić! :)

5. Czy jest możliwość zakupu samego albumu?

Często pytacie się nas, czy jest możliwość stworzenia samego albumu na Waszą okazję.

Cieszymy się, że dzieła APARATKI przypadły Wam do gustu! Album fotobudkowy od Aparatki, jest naszym spójnym elementem, dlatego nie chcemy wprowadzać go w obieg z elementami identyfikacyjnymi nie pochodzącym od Nas. Doskonale też zdajemy sobie sprawę, jak bardzo Aparatka wyznacza standardy branżowe i jak mocno są one naśladowane... Nasze albumy do wklejania zdjęć zdecydowanie są unikalne, tym bardziej gdy powstaje w nim sporo wpisów z dedykacjami od gości. Do aparatkowego albumu z przyjęcia bardzo chętnie się wraca! Wiemy to z autopsji, dlatego też bardzo mocno dbamy, by każdy uczestnik zabawy, zostawił od siebie wyjątkową pamiątkę: wkleił jedną kopię zdjęcia i dokonał kreatywnego wpisu :)

 

Nasz album to jedynie dopłata o wartości 150 zł i to niezależnie od czasu trwania pakietu! 

Mamy promocję -50 zł na nasz album! Wystarczy że wyrazisz swoją realną opinię w google po naszej fotobudkowej zabawie (to będzie zawarte w umowie). Ty zyskasz wyjątkowy album, a my uwiecznione wspomnienia w Twojej opinii - dziękujemy:)

Każde nasze prace graficzne, w tym personalizacja okładki czy grafika wydruków, jest od Nas gratis:)

Aparatkowy album możesz zamówić za 150 zł!

bottom of page